IMGP9956.jpeg
Slider1.jpeg
Slider2.jpeg
Slider3.jpeg
previous arrow
next arrow
Shadow

O NAS

Firma nasza istnieje od 1994 roku. Od początku działalności specjalizowaliśmy się w produkcji materiałów niezbędnych do wspierania aktywnej sprzedaży w sieci handlowej. Przez wiele lat naszej działalności potrafiliśmy nawiązać efektywne kontakty z wieloma liczącymi się firmami na polskim rynku, głównie z branży spożywczej, kosmetycznej, medycznej, AGD i z wieloma agencjami reklamowymi.

Projektujemy i produkujemy zarówno pojedyncze materiały POS związane z promocją i wprowadzaniem konkretnego wyrobu na rynek, jak również kompleksowo zaopatrujemy naszych klientów w szeroki asortyment materiałów do aktywnej sprzedaży POS wraz z gadżetami przydatnymi do kompleksowych akcji promocyjnych.

Wraz z rozwojem firmy poszerzyliśmy naszą produkcję o nowy prężny dział projektowania i produkcji materiałów do dekoracji, oznaczeń i wizualizacji wnętrz sieci handlowych oraz sklepów, który obecnie stanowi duży procent w naszej strukturze wytwórczej.

Współpracujemy z wielu znanymi sieciami handlowymi. Staramy się dostarczyć naszym klientom w branży handlowej wszechstronne materiały do dekoracji półkowej/regałowej/sufitowej na różnorodne akcje promocyjne-wyprzedażowe oraz do codziennej informacji dla klientów w obrębie hali sprzedaży. Pracujemy indywidualnie nad każdym projektem.

Jesteśmy w stanie wykonać wiele indywidualnych materiałów wizualnych, które pomagają w zwiększeniu obrotów sprzedaży w sieciach handlowych. Nasze produkty wykonujemy z tworzyw sztucznych, kartonu, materiałów samoprzylepnych, materiałów magnetycznych i innych w zależności od potrzeb klienta.
magna1.jpg
shelf-stoper.jpg
stoper-na-elektroniczne-na-listwy.jpg

Współpracujemy z dużymi klientami sieciowym, agencjami jak i z klientami indywidualnymi.

materiay-pos---krawaty-reklamowe-i-stripy.jpg
gadzety-reklamowe.jpg
materiay-pos---shelflinery-listwy-pokowe-paski-listwowe.jpg

TERMIN ZLECENIA NA WCZORAJ? EXPRESOWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA?

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń pod numer tel. biuro +48 602 345 228

TERMIN ZLECENIA NA WCZORAJ? EXPRESOWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA?

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń pod numer tel. biuro +48 602 345 228

KONTAKT

MAGNA PRINT

Artykuły Reklamowe i Promocyjne

ul.Przetoczna 18

80-702 Gdańsk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 602 345 228

 

LOKALIZACJA