Najnowsze informacje

Dowiedz się, co u nas słychać

Aktualności

Tabliczka kasowa do aptek

Tabliczka kasowa do aptek od producenta elementów POS

 

Szukasz materiałów POS? Zapraszamy tutaj

Producent stoperów regałowych

Producent stoperów regałowych i stoper regałowy Hortex to jeden z naszych ostatnich produktów.

Zadbaliśmy o jakość, jak zawsze. Efektem jest bardzo estetycznie i precyzyjnie wykonany produkt. W naszej ofercie znajdują się stopery regałowe reklamowe stosowane do faktycznie każdej listwy cenowej, okazji, promocji, do eksponowania cen produktów. Ich zastosowanie jest możliwe w sklepie, w salonie sprzedaży, hurtowni, itd. Nasza firma wyprodukuje dla państwa każdy stoper reklamowy według projektu klienta. Poza tym w naszej ofercie znajduje się dużo wzorów, które my możemy zaproponować.

 

Poznaj bliżej naszą ofertę: stopery regałowe

Oto kilka produktów ostatnio zrealizowanych dla Sieci Handlowej Groszek

Shelfstopery, stopery reklamowe - to określenie używane stosunku do osłonek cenowych. Shelfstopery montuje się na listwy cenowe znajdujące się w sklepach. Ich zadaniem jest przyciągnięcie uwagi klienta w kierunku konkretnych produktów które chcemy wyeksponować w przypadku promowania produktów, nowości i tym podobnych.

Shelfstopery stanowią jeden z najbardziej efektywnych produktów point-of-sale przy zachowaniu jednocześnie bardzo niskiego poziomu  kosztowego i zarówno wysokiego współczynnika zwiększania sprzedaży promowanych produktów.

Produkując nasze szelf stopery korzystamy z technologii oraz materiałów najbardziej odpowiednich dla danego zamówienia. Jesteśmy elastyczni. Surowiec czyli materiał oraz technologia druku jest ściśle dopasowana do potrzeb klienta przy produkcji danego shelfstopera.  Wycinamy je wykrojnikiem i gniemy na gorąco oraz dzięki naszemu doświadczeniu posiadamy dużą wydajność produkcyjną i najwyższą jakość.

Zapraszamy do współpracy

Paski listwowe wykonane przez naszą firmę są zawsze produkowane z najwyższą dbałością o szczegóły. Jak Państwo widzą, pośród nich znajdują się logotypy marek obecnych na Polskim rynku od wielu lat. Firmy te zdecydowały się na współpracę z nami.

 

Jest to dowód na to, że z nami warto ;)

Mowi stopery do lad chłodniczych naszej produkcji postanowiliśmy zaprezentować na naszej stronie internetowej. Jak zawsze utrzymaliśmy wysoką jakość wyrobu. Krawędzie są wykonane bardzo precyzyjnie. Barwy również są doskonałe. Produkt wygląda po prostu atrakcyjnie.

Jeśli potrzebują Państwo stopera do lad chłodniczych lub innych produktów, które znajdują się w naszej ofercie, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością zrealizujemy Państwa zamówienie.

Naklejki dystansujące podłogowe stanowią nowość w naszej ofercie i powstały w odpowiedzi  na potrzeby wywołane wymogami prawnymi związanymi z koronawirusem.  Naklejki dystansujące podłogowe to nic innego jak naklejki podłogowe przypominające o zachowaniu bezpiecznego dystansu pomiędzy klientami.

Gdzie mają zastosowanie naklejki podłogowe dystansujące?

Mają one zastosowanie wszędzie tam gdzie przyjmujemy klientów czyli przykładowo możemy zastosować je w następujących miejscach: sklepy, markety, punkty obsługi klienta, apteki,  hotele, urzędy, salony sprzedaży.

Produkowane przez nas naklejki dystansujące podłogowe są odporne na zarysowania, mają powierzchnię antypoślizgową, a druk jest zabezpieczony przed ścieraniem.  Naklejki dystansujące możemy zastosować na twardych oraz gładkich powierzchniach.  Naklejki podłogowe mogą być wykonane na kolorowej kolorowej, przezroczystej  oraz na białej samoprzylepnej.  Produkowane przez nas naklejki dystansujące podłogowe mogą zostać wykonane w dowolnym kształcie. Sugerujemy aby przy zamawianiu kształtu prostokątnego zastosować zaokrąglenie narożników, co pozwoli uniknąć zadzierania rogów na podłodze.

Druk naklejek podłogowych dystansujących

Umożliwiamy zamówienie naklejek zachowaj odstęp o dowolnym kształcie rozmiarze i nakładzie.

 

Dlaczego naklejki dystansujące podłogowe warto zamówić u nas?

Doskonała jakość naklejek wynika z naszego wieloletniego doświadczenia produkcji materiałów reklamowych, a z kolei to zapewnia o ich trwałości i doskonałym wyglądzie na długi czas. Ceny, które oferujemy, są bardzo atrakcyjne, a czas realizacji zamówienia jest elastyczny.

 

Kompleksowa realizacja? TAK!!!

Możemy zaoferować Państwu również usługę projektu graficznego na naklejki na podłogę. Jeśli macie Państwo pomysł na projekt, pomożemy Wam go przenieść do postaci cyfrowej. Jeśli nie, to zaproponujemy rozwiązanie.

Przyłbice ochronne na twarz producent poleca w bardzo atrakcyjnych cenach i przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania. W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie na przyłbice ochronne, które są szeroko stosowane w służbie zdrowia, w sklepach oraz miejscach o wysokim współczynniku przepływu ludzi. Jesteśmy polskim wytwórcą oferowanej osłony twarzy / przyłbicy. Pomimo zwiększonego zapotrzebowania na rynku, zamówienia bardzo szybko. Przyłbice są dostępne w dużych ilościach. Przyłbice stanowią jeden z podstawowych środków ochronnych minimalizujących ryzyko związane z zakażeniami przenoszonymi drogą kropelkową. Są one zatem niezbędną pomocą w działaniach prewencyjnych wobec koronawirusa, który roznosi się właśnie w ten sposób.

 

Przyłbica – maska ochronna na twarz BHP

Prosta, niedroga przyłbica wykonana z przezroczystego PCV 0,40 mm. Mocowana poprzez elastyczny pasek z tworzywa z regulowanym plynnie zapięciem z tyłu głowy na rzepy. Szyba odsunięta od twarzy – pozwala na pracę w okularach i komfortowe oddychanie. Pasek nie uciska głowy. Dostarczane są w postaci złożonej na płasko, prosty montaż polega na przełożeniu paska przez dwa otwory z obu stron szybki i zatrzaśnięciu blokady mocującej.

Wymiary

 • wielkość szybki: 330 x 220 mm
 • długość opaski – 670 mm

Cechy

 • rozmiar uniwersalny – regulowany obwód
 • kolor: transparentny
 • funkcja ochronna – zmniejsza ryzyko kontaktu z zarazkami, bakteriami i wirusami
 • maska do wielokrotnego użytku
 • produkt odporny na środki dezynfekujące (na bazie alkoholu) oraz typowe detergenty/mydło
 • produkt nowy naszej produkcji

Dostępne ilości hurtowe. Przy zakupie większych ilości ceny do negocjacji. Wystarczy skontaktować się poprzez formularz kontaktowy na stronie.

Cenówki i etykiety cenowe przedstawia producent

Bardzo często spotykane w elementach wyposażenia sklepu są regały metalowe a także lady chłodnicze.  Pojawia się tutaj potrzeba zaprezentowania ocen produktów które się w nich znajdują. Do tego celu można z powodzeniem wykorzystać cenówki i etykiety cenowe.

 W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór cenówek.  Znajdują się tu między innymi cenówki kartonowe, czyli takie które bez problemu i szybko umieścimy pod listwą cenową w regale metalowym.  Nasze cenówki można również zastosować na mięsie  i wędlinach montując je przy użyciu szpilki cenowej.

 Możemy wyprodukować dla państwa dowolne cenówki.  Cenówki etykiety cenowe możemy wyposażyć w dowolną grafikę specyficzną dla branży, w której je zastosujemy.  Wykonujemy indywidualne projekty cenówek i etykiet cenowych dla naszych klientów z ich logo.  Zapraszamy do współpracy

Chorągiewki reklamowe

Chorągiewki reklamowe to doskonała forma reklamy. Możemy dzięki nim w łatwy sposób promować naszą firmę.  Bardzo często spotyka się angielski reklamowe sponsorów na różnego typu zlotach imprezach, konferencjach i zawodach sportowych. Są świetnym sposobem dekoracje, biur, sal oraz instytucji różnego rodzaju. Nasza firma może wykonać dowolny nadruk na chorągiewkę reklamowych.  Nadruk może składać się z tekstu, logo, zdjęć. Możemy wyprodukować dla państwa dowolny chorągiewki reklamowe. 

Przy produkcji chorągiewek reklamowych stosujemy sprawdzone i pewne komponenty, co pozwala uzyskać naszym chorągiewkom wytrzymałość oraz estetykę, a także uniknąć samoczynnego rozklejania się.

Uważamy, że produkcja chorągiewek wysokiej jakości powinna bazować na kompleksowych staraniach o wykonanie jak najlepszych chorągiewek reklamowych. Ponieważ posiadamy ogromne doświadczenie w produkcji chorągiewek reklamowych, to każde nasze zlecenie jest zrealizowane z troską o najdrobniejsze szczegóły.

W razie pytań Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego

Materiały POS takie jak osłonki cenowe na półki to jeden z wielu produktów wytwarzanych w naszej firmie od podstaw. Wykonujemy je z przeźroczystego tworzywa nadając formę i wygląd zgodne z zamówieniem klienta. Są one bardzo przydatne ponieważ doskonale zabezpieczają etykiety cenowe przed zabrudzeniem czy rozmazaniem. Świetnie sprawdzają się jako regałowe zawieszki szczególnie w takich miejscach gdzie półki nie posiadają listew cenowych. Również doskonale sprawdzą się jako stojaki reklamowe w gablotach, regałach oraz szklanych ekspozytorach. 

 

 

Materiały POS jakie produkujemy czyli między innymi osłonki cenowe zwana cenówkami  mogą być prezentowane w różnoraki sposób. Możemy zastosować do ich zamocowania różnego rodzaju uchwyty, klipsy, stojaki, podstawki, magnesy oraz wiele innych rozwiązań, które przyjdą do głowy a miejsce na nie pozwoli.   Poza cenówkami  mamy w ofercie wiele innych Materiałów POS na przykład:

 • hangery i displaye
 • krawaty i stripy
 • nalepki reklamowe i podłogowe
 • shelf liner, listwy półkowe, paski listwowe
 • stopery, stop rejony, shelftalkersy, shelfstopery
 • tabliczki na drzwi
 • wobblery i kiwaki

Hangery sufitowe  należą do grupy materiałów pos.  Jest to jeden z najczęściej stosowanych materiałów wykorzystywanych w miejscu sprzedaży lub bliskiej okolicy. Podwieszane planszy oraz tablice umożliwiają uzyskanie doskonałego efektu reklamy i promocji. Na rynku możemy spotkać hangery wykonane z PCV, dibondu, materiałów bannerowych oraz materiałów tekstylnych.  Materiały POS takie jak Hangery sufitowe są materiałem reklamowym. o który często dbają menedżerowie marki robiący wszystko co w ich mocy aby ich Marka było najlepiej wyeksponowana na półce i wyróżniała się na tle konkurencji zwracając na siebie uwagę.  Hangery sufitowe czyli tak zwana zawieszki sufitowa mają najczęściej spory rozmiar i są zawieszone pod sufitem.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów naszej stronie.  Prosimy pamiętać, że zawsze jesteśmy do państwa dyspozycji jeżeli mają państwo jakiekolwiek pytania to prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Materiały POS z angielskiego Point of sale Materials będące wszelkiego rodzaju nośnikami reklamy stosowanej poza środkami masowego przekazu były tematem naszego ostatniego artykułu. Niniejsze reklamy są skierowane do klientów detalicznych i wspierają sprzedaż bezpośrednio w pobliżu miejsca dokonywania zakupu. Materiały pos z powodzeniem można podzielić na dwa sposoby czyli powiedzmy pod względem trwałości lub też z uwagi na umiejscowienie ich w obrębie obiektu handlowego sklepu czy marketu.

W niniejszym artykule chcieliśmy zwrócić uwagę szczególnie na displaye i standy reklamowe. Są to jedne z najpopularniejszych materiałów pos dzięki którym uzyskujemy możliwość szczególnego wyeksponowania w zasadzie każdego produktu. I pozytywną cechą jest to, że są atrakcyjne wizualnie i przy tym zachowują wysoką funkcjonalność, dzięki czemu chętnie wybiera się je jako nośnik reklamowy w pobliżu alejek promocyjnych, głównie w dużych sieciach handlowych i większych sklepach sieciowych.

 Magna Print jako doświadczony producent materiałów pos Zdaję sobie sprawę z faktu że profesjonalnie zaprojektowane Display z tektury lub Stand reklamowy przekłada się w sposób bezpośredni na zainteresowanie usługą lub produktem w miejscu ekspozycji.  Aby sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów zatrudniamy najlepszych specjalistów, dzięki czemu możemy maksymalnie wykorzystać najnowsze dostępne rozwiązania technologiczne dążąc tym samym do zaspokojenia oczekiwań naszych partnerów handlowych.  W skład naszych usług chodzi produkcja własnymi maszynami.  Posiadamy własny Park maszynowy i dbamy o to aby zamówienia realizować kompleksowo i na najwyższym poziomie dzięki czemu grono naszych klientów sukcesywnie się powiększa. Zachęcamy państwa do bliższego zapoznania się z naszą stroną oraz do kontaktu bezpośredniego telefonicznego. Serdecznie zapraszamy.

Zacznijmy od tego, czym są materiały POS

Materiały POS to określenie stosowane w terminologii marketingowej. W obecnym czasie dość powszechnie.  Materiały pos to inaczej wszelkiego rodzaju nośniki reklamy BTL.  Co oznacza BTL?  Below the line po angielsku czyli jest to reklama którą stosuje się poza środkami masowego przekazu i jest ona ukierunkowana bezpośrednio do klienta detalicznego. Wracając zatem do nośników reklamy BTL...  Ich głównym przeznaczeniem jest  wsparcie  sprzedaży w specyficzny sposób, bowiem dotyczy to miejsca dokonywania zakupu w sposób bezpośredni lub też jego bezpośredniego pobliża. 

 

Materiały POS w historii.

Historia materiałów POS sięga stuleci. Pierwsze formy reklamy zewnętrznej pochodzą nawet z czasów starożytnych. Wtedy to nasi przodkowie wykorzystywali ją w formie napisów na ścianach budynków czy szyldów wykonanych z kamienia lub terakoty. W Grecji też pojawiła się jako pierwsza reklama pisana, która miała charakter spisanych informacji, na przykład o nadchodzących wydarzeniach kulturalnych. Wraz z wynalezieniem druku przez Gutenberga nastąpił rozwój wszelkiego rodzaju form drukarskich. Nie bez znaczenia był też rozkwit handlu, któremu towarzyszyła potrzeba skutecznej ekspozycji oferowanych towarów i usług. Obecnie materiały POS są jednym z kluczowych elementów polityki marketingowej prowadzonej przez firmy, przedsiębiorstwa i organizacje, które chcą wyróżnić się na konkurencyjnym rynku.

 

Zalety materiałów POS

Wśród głównych zalet materiałów POS warto wymienić choćby możliwość docierania do masowego odbiorcy. Reklama o szerokim zasięgu może być bowiem stosowana w miejscach odwiedzanych często przez mieszkańców miast w drodze do pracy czy poza nią – w centrach handlowych, stacjach benzynowych czy na okolicznych ulicach. Dzięki możliwości umieszczenia reklamy zewnętrznej na różnego rodzaju nośnikach, decydujące się na jej zastosowanie marki, mogą tworzyć atrakcyjne i skuteczne przekazy dostosowane do własnych potrzeb i oczekiwań potencjalnych klientów. Nie bez znaczenia jest również nieprzerwana rozpoznawalność marki korzystającej z materiałów POS. Bieżący kontakt klientów z nią sprawia, że chętniej i częściej wybierają ją oni w trakcie zakupów. Na koniec – koszty materiałów POS są znacznie niższe niż na przykład reklama telewizyjna czy radiowa.

Shelf talkery, shelftalkery czy też shelftalkersy

Shelf talkery, shelftalkery czy też shelftalkersy: Shelflinery czy też inaczej shelftalkery są opaski wyprodukowane z tworzywa sztucznego czyli plastiku lub z kartonu czyli z tektury które umieszcza się na krawędziach półek sklepowych.  Treść którą umieszcza się na nich powinna dotyczyć reklamowanego produktu lub jego producenta. Shelf liner można nadać kształt nieregularny czy też wykonać w technologii 3D uzyskując efekt głębi lub inne walory wizualne. Shelf linery, shelftalkery, inaczej listwy napółkowe to jedne z najbardziej skutecznych i najpopularniejszych materiałów pos. Ich kształt i wymiary przyjmujemy zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Listwy naukowe czyli shelftalkery  to doskonała elementy wspomagające na sprzedaż, podkreślają promocyjną cenę lub ewentualnie nowy produkt. shelftalkery  czyli plansze reklamowe swoją formą zadanie zwrócić uwagę klienta na dany produkt w miejscu sprzedaży. Shelftalkery są Każdego dnia coraz bardziej innowacyjne i pomysłowe stanowiąc tym samym atrakcyjny medium reklamowe.

Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji shelftalkerów  czyli listew reklamowych z indywidualnym nadrukiem umożliwi państwo skuteczne wyeksponowanie produktów na półce pośród innych marek. Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania.

A może Chorągiewki Reklamowe?

Shelf talkery, shelftalkery czy też shelftalkersy

Chorągiewki reklamowe są produktem bardzo często spotykanym podczas imprez firmowych, jak również w czasie wszelkiego rodzaju świąt i jubileuszy. Profesjonalnie wyglądające chorągiewki reklamowe mogą uatrakcyjnić każdą prezentację targi handlowe piknik przyjęcie lub festyn. Chorągiewki reklamowe są idealnym sposobem na stworzenie i rozwój identyfikacji wizualnej marki lub firmy. Chorągiewki mogą być wykonane z papieru i będą stanowiły one bardzo dobrą formę reklamy dowolnego produktu.

Oznaczenia promocyjne - Produkujemy oznaczenia do cen i promocji. W ofercie posiadamy etykiety, cenówki nadające się do lodówek jak i regałów.

Świetnie sprawdzą się jako oznaczenia promocyjne w dużych sklepach jak i mniejszych, na stoiskach wędliniarsko mięsnych, z nabiałem, sklepach rybnych.

Dobrze sprawdzi się również wisząca na wysięgniku flaga przypółkowa wraz z shelfstoperem - wyeksponuje ona produkt w alejce regałowej.

Znana jest również jako baner regałowy, flaga shelftalker przy półce.

Wobblery reklamowe producent - Jesteśmy jednym z najwiekszych producentów wobblerów reklamowych na Pomorzu.

Wobblery reklamowe to podwieszana reklama na półkach i regałach na kiwaku z tworzywa sztucznego. Jest to jedna z najtańszych form reklamy POS., stosowana do krótkich akcji promocyjnych tak aby wyróżnić produkt na półkach sklepowych. Produkujemy wobblery reklamowe o dowolnym kształcie i nadruku na życzenie klienta.

Mocowanie do półek jest bardzo prost i szybkie, za pomocą taśmy dwustronnej. Produkujemy wobblery o wysokiej jakości.

Do klienta dostarczamy gotowy produkt, wobbler podklejony kiwakiem oraz taśmą samoprzylepną.

Krawaty jest to idealne rozwiązanie do produktów impulsowych - czyli takich które klient kupuje odruchowo.

Mogą być one umiejscowione w okolicach kasy lub w końcówce alejek.

Krawaty merchandisingowe pozwolą dobrze wyeksponować produkt i zarazem będą one wspierać sprzedaż. Produkty impulsywne powinny być umieszczane na wysokości wzroku klienta oraz tak aby były osiągalne na wyciągnięcie ręki.

Dlatego idealnym rozwiązaniem okaże się tu wiszący krawat lub dyspenser.

Potrzebujesz produktu takiego jak shelf talkery - kliknij TUTAJ?

Oznaczenia regałowe - Sheltalkersy znane również jako shelfstopery, stopery półkowe, stoprejony używane są w akcjach promocyjnych i wyprzedażowych.

Stoper jest bardzo dobrze widoczny i dzięki temu koncentruje klienta na danym produkcie. Dzięki oznaczeniom regałowym sklep może wyeksponować promowane produkty.

Jednym z bardzo skutecznych rozwiązań jest flaga przypółkową wraz z shelfstoperem - wyeksponuje ona produkt w alejce regałowej. Oznaczenia regałowe pomogą również poruszać się klientowi po sklepie i alejkach.

Jesteśmy jednym z najwiekszych producentem materiałów POS na Pomorzu. Specjalizujemy się w produkcji materiały reklamowych POS BTL, które pozwalają zwiększyć rozpoznawalność marki i zarazem wspierają sprzedaż. Materiały POS to jedna z najprostszych form reklamy wizualnej, która w znaczny sposób wpływa na sprzedaż i marketing.

Inaczej jest ona nazywana również jako reklama poprzez różnego rodzaju nośniki BTL. Reklamy POS skierowane są bezpośrednio do klienta detalicznego i odgrywają ogromną rolę w sprzedaży i reklamie produktów.

Dobrze wdrożone wpływają na decyzje zakupowe klientów w sieciach handlowych oraz usługowych. Są istotnym elementem podczas akcji promocyjnych oraz oznaczeń promocyjnych, oznaczeń wyprzedażowych, oznaczeń regałów oraz półek.

Specjalizujemy się w produkcji takich Materiałów POS jak:

 • hangery,
 • displaye nalepki reklamowe,
 • nalepki podłogowe,
 • krawaty,
 • stripy,
 • stopery,
 • stoprejony,
 • sheltalkersy,
 • shelfstopery,
 • shelflinery,
 • listwy półkowe,
 • paski listwowe,
 • wobblery i kiwaki,
 • tabliczki na drzwi,
 • cenówki.

Wobblery reklamowe to podwieszana reklama na półkach i regałach na kiwaku z tworzywa sztucznego. Jest to najtańsza forma reklamy oraz wyróżnienia produktu na półce z pośród wszystkich form reklamy BTL.

Produkujemy wobblery reklamowe o dowolnym kształcie i nadruku na życzenie klienta. Mocowanie do półek jest bardzo prost i szybkie, za pomocą taśmy dwustronnej.

Wobblery są często stosowane do krótkich akcji promocyjnych do wyróżnienia produktów w sklepie, markecie bądź aptece. Produkujemy wobblery o wysokiej jakości. dostarczamy gotowy produkt, podklejony kiwakiem oraz taśmą samoprzylepną.

Materiały POS to materiały reklamowe które pozwalają zwiększyć rozpoznawalność marki i zarazem wspierają sprzedaż. Materiały POS to jedna z najprostszych form reklamy wizualnej, która w znaczny sposób wpływa na sprzedaż i marketing. Inaczej jest ona nazywana również jako reklama poprzez różnego rodzaju nośniki BTL. Reklamy POS skierowane są bezpośrednio do klienta detalicznego i odgrywają ogromną rolę w sprzedaży i reklamie produktów.

Jest to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych form reklamy.

Materiały POS mają wiele zastosowań. Dzięki nim możemy efektywne zaprezentować i promować produkty oraz ofertę firmy na targach i eventach.

Mają one również zastosowanie podczas działań marketingowych z zakresu BTL. Dobrze wdrożone wpływają na decyzje zakupowe klientów w sieciach handlowych oraz usługowych. Są istotnym elementem podczas akcji promocyjnych oraz oznaczeń promocyjnych, oznaczeń wyprzedażowych, oznaczeń regałów oraz półek.

TERMIN ZLECENIA NA WCZORAJ? EXPRESOWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA?

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń pod numer tel. biuro +48 602 345 228

TERMIN ZLECENIA NA WCZORAJ? EXPRESOWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA?

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń pod numer tel. biuro +48 602 345 228

KONTAKT

MAGNA PRINT

Artykuły Reklamowe i Promocyjne

ul.Przetoczna 18

80-702 Gdańsk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. biuro +48 602 345 228

tel. zakład produkcyjny +48 58 341 55 76

fax. +48 58 341 55 76

© 2018 www.magnaprint.pl - All Rights Reserved.