Najnowsze informacje

Dowiedz się, co u nas słychać

Shelf talkery, shelftalkery czy też shelftalkersy - sposób na ekspozycję produktu

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Shelf talkery, shelftalkery czy też shelftalkersy
Shelf talkery, shelftalkery czy też shelftalkersy magnaprint.pl
Shelf talkery, shelftalkery czy też shelftalkersy||| Shelf talkery, shelftalkery czy też shelftalkersy||| magnaprint.pl|||

Shelf talkery, shelftalkery czy też shelftalkersy

Shelf talkery, shelftalkery czy też shelftalkersy: Shelflinery czy też inaczej shelftalkery są opaski wyprodukowane z tworzywa sztucznego czyli plastiku lub z kartonu czyli z tektury które umieszcza się na krawędziach półek sklepowych.  Treść którą umieszcza się na nich powinna dotyczyć reklamowanego produktu lub jego producenta. Shelf liner można nadać kształt nieregularny czy też wykonać w technologii 3D uzyskując efekt głębi lub inne walory wizualne. Shelf linery, shelftalkery, inaczej listwy napółkowe to jedne z najbardziej skutecznych i najpopularniejszych materiałów pos. Ich kształt i wymiary przyjmujemy zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Listwy naukowe czyli shelftalkery  to doskonała elementy wspomagające na sprzedaż, podkreślają promocyjną cenę lub ewentualnie nowy produkt. shelftalkery  czyli plansze reklamowe swoją formą zadanie zwrócić uwagę klienta na dany produkt w miejscu sprzedaży. Shelftalkery są Każdego dnia coraz bardziej innowacyjne i pomysłowe stanowiąc tym samym atrakcyjny medium reklamowe.

Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji shelftalkerów  czyli listew reklamowych z indywidualnym nadrukiem umożliwi państwo skuteczne wyeksponowanie produktów na półce pośród innych marek. Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania.

A może Chorągiewki Reklamowe?

Shelf talkery, shelftalkery czy też shelftalkersy

TERMIN ZLECENIA NA WCZORAJ? EXPRESOWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA?

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń pod numer tel. biuro +48 602 345 228

TERMIN ZLECENIA NA WCZORAJ? EXPRESOWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA?

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń pod numer tel. biuro +48 602 345 228

KONTAKT

MAGNA PRINT

Artykuły Reklamowe i Promocyjne

ul.Przetoczna 18

80-702 Gdańsk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. biuro +48 602 345 228

tel. zakład produkcyjny +48 58 341 55 76

fax. +48 58 341 55 76

© 2018 www.magnaprint.pl - All Rights Reserved.